Stanisław Bareja

Stanisław Sylwester Bareja

8,7
4 343 oceny pracy reżysera
powrót do forum osoby Stanisław Bareja

Najlepszy reżyser komediowy jaki był w Polsce lepszego nie było, nie ma i nie wiem czy kiedyś będzie .Najlepsze komedie robił takie jak '' Miś '' , '' Co mi zrobisz jak mnie złapiesz ? '' '' Poszukiwany - Poszukiwana '' '' Brunet wieczorową porą '' '' Nie ma róży bez ognia '' .Do tej pory można oglądać po ileś razy i się nigdy nie znudzi jego twórczość i te kultowe teksty ;) Facet robił mistrzowskie komedie te dzisiejsze komedie typu Lejdis ,Testosteron , To nie tak jak myslisz kotku mnie tak nie bawiły jak komedie Bareji :) .On miał coś w sobie co nawet po 30 paru latach bawi kolejne pokolenia Polaków .Te teksty z Misia albo Bruneta wieczorową porą to znam większość i sam czasami używam ich ;) Szkoda że tak szybko się chłopina zawinął na tamten świat :( Miał talent jest wzorem dla wielu ciapowatych i dennych reżyserów jak powinno się kręcić komedie .Bareja chociaż ukazał pięknie czasy w których żył w swoich filmach nie to co teraz syf taki że klękajcie narody ;/ Chociaż nie urodziłem się w tamtych czasach to jednak bardziej przemawiają do mnie jego produkcje niż te dzisiejsze . Ogólnie to było coś co się będzie pamiętać latami ,dlatego jego komedie są kultowe a o innych się zapomina szybko . Ogólnie te pięć tytułów co wymieniłem najlepiej się ogląda nawet jeśli jest to już któryś raz z kolei .No i jego seriale też są zabawne i kultowe .Szkoda że taki reżyser jak Bareja rodzi się raz na kilkadziesiąt lat bo moim zdaniem wielu mogło by brać z tego pana przykład i nie robić dna . Gdyby żył to sam bym mu osobiście podziękował za te filmy bo naprawdę aż miło się ogląda te komedie .A nie to co teraz że się wyłacza po 20 minutach z zażenowaniem ;/ Ogólnie aktorzy którzy grali w jego komediach byli lepsi od takcih jak mamy teraz typu Karolak ,Szyc ,albo Adamczyk .Niezapomniana rola Wojciecha Pokory w Poszukiwany - Poszukiwana .Albo Kowalewskiego w Brunecie wieczorową porą czy w Co mi zrobisz jak mnie złapiesz ? Ekstra że ten reżyser miał taki świetny talent komediowy że jego komedie tak bawią .

Tadeusz Chmielewski też był świetny!
Stawiam ich na równi!

A ty kurna drugi Nostradamus, że wiesz, że nie będzie lepszego?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones