Stanisław Bareja

Stanisław Sylwester Bareja

8,7
4 368 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby Stanisław Bareja

najlepsze komedie o tamtej epoce robili wg mnie Kondratiukowie,popatrzcie chociażby u kogo grał Himilsbach, nadworny pijak-aktor-robotnik tamtej epoki, omijał filmy Barei, który raczej sprzyjał gustom ludu i za zgodą władzy rozładowywał proste frustracje stojących za mięsem, śmiech na sali że 20 lat po upadku komunizmu ludzie dalej nie kumają tego że był na usługach władzy, a śmieją się pogardliwie z sytuacji w których czynnie występowali ich rodzice

skalNY

Goń się. Bareja JEST najlepszy i to jest niepodważalne. :P

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
skalNY

Możesz uważać że Kondratiukowie są lepsi. Ale większość uważa inaczej. A sam Bareja miał ogromne problemy z cenzurą.

bandolier

@skalNY bez urazy, ale nie masz pojęcia, o czym piszesz. Bareja na usługach władzy? Wiesz, jakie miał problemy z cenzurą (o czym zresztą napisał wyżej bandolier)? Co więcej, wspierał opozycję, na początku lat 80 przemycił zza granicy jakiś sprzęt dla Solidarności. Ówcześni krytycy go nie znosili, posobnie jak władza. Nie wiem, ile masz lat, ale coś czuję, że niewiele wiesz na temat tamtych czasów...

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
skalNY

Himilsbach grał u Bareji w "Nie ma róży bez ognia" i w "Brunecie wieczorową porą".

pan_dziejaszek

Epizodyczne role ale i tak każdy fan Barei pamięta " A ty czemu nie wrzuciłeś pieniążka?" "Bo ja tu nigdy nie chcę wrócić" "Głupek!"

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones